Jednoduchý web / webová vizitka

Jednoduchý web

od 6.000 Kč

Měření návštěvnosti pomocí Google Analytics

Zobrazení vašich služeb/nabídky

Interní linkbuilding

Kontaktní formulář

Pokročilejší SEO

5 podstránek

Máte zájem?
Kontaktujte mě

Webová vizitka

od 4.000 Kč

Prezentace vaší firmy, či vaší osoby

Jedna stránka (one page)

Kontaktní formulář

Základní SEO

Máte zájem?
Kontaktujte mě

Co je jednoduchý web?

Web o několika podstránkách, u kterých se obsah již nevejde pouze na jednu stránku, jako je to u webové vizitky. Jedná se například o podstránky se seznamem služeb, kontaktní podstránku, podstránku "O nás", či jakoukoliv jinou podstránku, kteoru máte na mysli, představivosti se meze nekladou. Zároveň se jedná o statický web, který neobsahuje administrační rozhraní pro snažší editování obsahu webové stránky majitelem webu jako je to u webu s administrací.

Co je webová vizitka?

Nejjednodušší možná varianta webu. Jedná se o jednu stránku, na které je všechen obsah rozřazen do tzv. dlaždic, na kterých se (včetně jejich obsahu) domluvíme konkrétně a na míru.

Nevíte co je interní linkbuilding?

Síť interních odkazů, které propojují jednotlivé sekce a kategorie jednoho webu. Důležitým aspektem je správné používání klíčových slov a smysluplnosti prolinkování. Pomáhá to jak v optimalizaci pro vyhledáváča, tak i pro uživatele webu.

Nevíte co je SEO?

SEO (search engine optimization) tedy optimalizace pro vyhledávače. Cílem SEO je, aby se daná internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávání na Google a Seznamu. Jde o soubor METOD, které nám pomáhají zlepšit umístění ve vyhledávačích.